Pohlaví

Pohlaví

Výrobce

Výrobce

Velikost

Velikost

Barva

Barva

Cena

Cena

Ponožky pro ženy

Zobrazit:
Řadit podle:
Miso - Knee High 2 Pack Ladies -50%
Univerzální Velikost
381 Kč 191 Kč Bez DPH:159 Kč

Adidas - ASK Training Socks Mens -29%
Muži 7-11, Muži 12+
617 Kč 439 Kč Bez DPH:366 Kč

Miso - Ankle High 2 Pack Ladies -50%
Univerzální Velikost
381 Kč 191 Kč Bez DPH:159 Kč

Miso - Knee High 2 Pack Ladies -50%
Univerzální Velikost
381 Kč 191 Kč Bez DPH:159 Kč

Kvalitní dámské ponožky různých střihů, barev a značek pořídíte v této kategorii. Vyšší nad kotníky, které více zahřejí v chladných dnech, podkolenky, které zpevní lýtko a zajistí originální módní doplněk, nebo naopak nízké kotníkové, které padnou akorát do botasek. V nabídce nechybí ani velmi nízké ponožky, které se hodí do lodiček, takže noha vypadá jako naboso, a přitom je chráněna před otlačením.

Vlastnosti dámských ponožek

  • Kvalitní prodyšné materiály
  • Anatomická konstrukce
  • Pohodlné nošení
  • Dlouhá životnost
  • Stylový design
  • Široký sortiment

Pro každodenní nošení i ke sportu

Jednobarevné, tmavé, bílé, ale i barevné designové. Slaďte dámské ponožky buď s teniskami a další obuví, nebo s kalhotami či šortkami. Jestliže máte oblíbenou značku, můžete výrobce zaškrtnout v levém sloupci a nechat si zobrazit jeho nabídku. Vyhledávané jsou například produkty Adidas, Nike, Slazenger – tito výrobci mají poměrně široký sortiment. Vtipné a veselé motivy pak nabízí třeba Disney. Některé lze koupit samostatně, některé jsou k dostání v sadách po několika kusech.

Funkční sportovní ponožky mají zpevněnou konstrukci pro podporu klenby. Odvádějí pot, udržují tělesnou teplotu a nohu v suchu. Prodáváme také pánské a dětské ponožky.