Pohlaví

Pohlaví

Výrobce

Výrobce

Velikost

Velikost

Barva

Barva

Cena

Cena

Pánské hodinky

Zobrazit:
Řadit podle:

Pánské hodinky nejsou jenom užitečným pomocníkem pro orientaci v čase, ale také důležitým módním doplňkem, který doladí váš outfit. I v době mobilních telefonů, kdy se často spoléháme spíše na to, že přesný čas zjistíme na jeho displeji, jsou klasické hodinky bezpochyby stále ještě v kurzu. Není třeba je hledat po kapsách jako mobil, ale jsou vždy při ruce, resp. na ruce.

Vlastnosti pánských hodinek

  • Kvalita
  • Stylový design
  • Různé materiály a typy
  • Chronograf
  • Vodotěsnost

Pánské hodinky pro každou příležitost

Analogové, digitální, kovové, plastové, kožené, sportovní, společenské, luxusní… Stačí si vybrat. Hodinky toho o svém majiteli prozradí hodně. Jsou také vhodným dárkem prakticky k jakékoliv příležitosti, ať už jsou to narozeniny, různá výročí, maturita, promoce… Prodáváme i dámské hodinky a bižuterii.

Hodinky můžete vybírat podle značek nebo podle vzhledu, barvy či použitého materiálu. V nabídce máme vychytané modely mnoha výrobců, například Adidas, Casio, Police, Timex a další. K tričku se hodí například hodinky barevné se silikonovým nebo pryžovým náramkem. Využijete je ke sportování, kdy si můžete svoje výkony změřit na stopkách. Mnohé jsou opatřeny chronografem a některé vodotěsné. Společenskou košili pak skvěle doplní hodinky kovové nebo na koženém řemínku. Nejodolnější vůči mechanickému poškození a oděru jsou keramické hodinky.