Poštovné

Není-li uvedeno jinak, dodací lhůta je 7 až 13 pracovních dnů po vytvoření objednávky, protože zboží nedržíme skladem. Může se stát, že naše zásilky jsou zpožděny kvůli víkendům nebo zpožděnému doručení od dodavatele, za co samozřejmě nepřebíráme zodpovědnost. Vaše zásilka vám bude doručena následující pracovní den po odeslání, a v následujících 48 hodinách budete kontaktováni poštou s výjimkou svátků a víkendů. Důležité je vyplnění doručovací adresy s adresou, na které budete k zastižení v příštích dnech od 8:00 do 18:00. V případě, že je vaším adresa vaše práce, musíte kromě svého jména zadat i název firmy.

 

Ceny poštovního:

 

Při objednávce do 700 kč je poštovné ve výši 60 Kč

Objednávky nad 700 Kč: ZDARMA

Dobírka (platba kurýrovi při převzetí): 25 Kč
Platba předem (PayPal nebo platba kartou): ZDARMA

 

 


 

 

Nový způsob doručení - využijte odběrná místa Zásilkovna.cz!

 

ZÁSILKOVNA

 

Odteď si vaše zboží můžete nechat zdarma doručit na výdejní místo a vyzvednout tehdy, kdy vám to vyhovuje :) Nemusíte se více vázat na kurýra, ani čekat ve frontě na poště. Vy sami rozhodnete, kdy si své zboží vzydvihnete. Výhodou je, že si váš balíček můžete zkontrolovat a přímo na místě vyzkoušet. Pokud vám nesedí velikost, rovnou jej můžete vrátit, resp. nechat v Zásilkovně.

 

CENA

 

S touto službou ušetříte na ceně dopravy, protože nemusíte platit za dopravu zboží až domů. Platbu převodem, kartou online stejně jako platbu na dobírku máte při této službě včetně dopravy zcela zdarma!

 

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

 

Po expedici zboží Vám doručíme informaci, ve které si můžete ověřit aktuální polohu zásilky. V každém okamžiku tak budete vědět, kde se Vaše zboží nachází.

Jakmile je zásilka připravena na vybraném místě, obdržíte potvrzující e-mail a SMS. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost hesla uvedeného v potvrzující zprávě.

 

 

POBOČKA ZÁSILKOVNY

 

Každá pobočka má svůj vlastní charakter. Odběrné místo poznáte podle vlajky nebo označení. Mapu, fotografie, otevírací dobu a bližší informace o vybrané pobočce najdete na stránce www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky po kliknutí na symbol "lupa".

 

Máte otázky? Kontaktuje naši zákaznickou podporu, nebo se podívejte na: https://www.zasilkovna.cz/obcane/vyzvednuti-zasilky .

 

Věříme, že si naši službu oblíbíte a vaše nakupování se stane ještě komfortnějším.

 

Doporučujeme otevřít zásilku hned po převzetí a překontrolovat, zda není zboží poškozeno i když obal poškozen není. Pokud zásilka při dodání jeví známky poškození, odmítněte ji převzít! Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás neprodleně (nejpozději však následující pracovní den) o vzniklém stavu prostřednictvím e-mailu na [email protected] Situace bude okamžitě řešena.