Na naší stránce používáme soubory "cookie", abychom co nejlépe využili možnosti stránky a přizpůsobili ji Vašim požadavkům. Více informací

Poštovné

Objednávky našich ctěných zákazníků expedujeme výhradně Českou Poštou.

Není-li uvedeno jinak, dodací lhůta je 7 až 13 pracovních dnů po vytvoření objednávky, protože zboží nedržíme skladem. Může se stát, že naše zásilky jsou zpožděny kvůli víkendům nebo zpožděnému doručení od dodavatele, za co samozřejmě nepřebíráme zodpovědnost. Vaše zásilka vám bude doručena následující pracovní den po odeslání, a v následujících 48 hodinách budete kontaktováni poštou s výjimkou svátků a víkendů. Důležité je vyplnění doručovací adresy s adresou, na které budete k zastižení v příštích dnech od 8:00 do 18:00. V případě, že je vaším adresa vaše práce, musíte kromě svého jména zadat i název firmy.

 

Ceny poštovního:

 

Při objednávce do 700 kč je poštovné ve výši 60 Kč

Objednávky nad 700 Kč: ZDARMA

Dobírka (platba kurýrovi při převzetí): 25 Kč
Platba předem (PayPal nebo platba kartou): ZDARMA

 

Doporučujeme otevřít zásilku hned po převzetí a překontrolovat, zda není zboží poškozeno i když obal poškozen není. Pokud zásilka při dodání jeví známky poškození, odmítněte ji převzít! Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás neprodleně (nejpozději však následující pracovní den) o vzniklém stavu prostřednictvím e-mailu na info@strops.cz Situace bude okamžitě řešena.