Pohlaví

Pohlaví

Výrobce

Výrobce

Velikost

Velikost

Barva

Barva

Cena

Cena

Levné peněženky

Zobrazit:
Řadit podle:
Maison De Nimes - Maison Dolly Leather Purse -50%
Maison De Nimes - Mollie Leather Zip Purse -51%

Uschovejte si svoje peníze bezpečně do elegantní peněženky a nenoste je po kapsách. Jedině tak budete mít přehled o své hotovosti. Do peněženky se obvykle ještě vejdou platební karty a různé slevové a věrnostní kartičky, které se využívají v mnoha prodejnách. Samozřejmostí je vnitřní rozdělení na přihrádky určené pro mince a bankovky. V této kategorii si vyberou muži, ženy i děti. Peněženky jsou kožené, textilní nebo ze syntetické kůže a dají se sladit třeba s opaskemtaškou nebo batohem.

Přednosti levných peněženek

  • Moderní design
  • Elegance
  • Kvalita
  • Dlouhá životnost
  • Super ceny
  • Peněženky pro děti i pro dospělé

Dětské peněženky

Peněženka je nezbytným doplňkem, který nás provází celý život již od raného dětství. Sotva se děti naučí trochu počítat, mohou si zajít do obchodu pro sladkost nebo mamince pro menší nákup. A pokud mají svou vlastní peněženku, udělají to velmi rády. Také do školy je co chvíli nutné nosit nějaké peníze na pomůcky, výlety a představení, tudíž by tento doplněk neměl chybět v žádné aktovce nebo batůžku.

Různé značky

Dětské a mladistvé motivy nabízí například výrobce Character. Barevné sportovní náměty hledejte u značky Team. Firetrap a Police pak přicházejí s elegantními koženými peněženkami, SoulCal z produkty ze syntetické kůže. Dále nabízíme například peněženky Puma, Nike a další.