Pohlaví

Pohlaví

Výrobce

Výrobce

Velikost

Velikost

Barva

Barva

Cena

Cena

Bomber bundy damske

Zobrazit:
Řadit podle:

Tak trochu retro stylem možná působí dámské bomber bundy, avšak můžeme vás ujistit, že díky svému nadčasovému designu jsou stále v módě a stále oblíbené napříč generacemi. Hlavní předností této bundy je zvýraznění postavy. Těsně totiž obepíná tělo a končí v pase nebo hned pod ním, takže nezakrývá ladné křivky pozadí, které vynikne nejlépe v džínách nebo chinos. Ty se k bomber bundě také nejlépe hodí. Chybu však v tomto případě neuděláte ani tehdy, když si ji oblečete k šortkám.

Vlastnosti dámské bomber bundy

  • Kvalitní materiály i zpracování
  • Pohodlný střih zdůrazňující postavu
  • Různé barvy a materiály
  • Moderní vzhled
  • Odolnost proti větru

Značkové bundy za skvělé ceny

Mezi další výhody vedle designu patří samozřejmě další vlastnosti, které vedou k tomu, že se v bundě cítíte pohodlně a příjemně. Pokud ji necháte rozepnutou, vyniknou i další vrstvy oblečení a outfit působí ležérním stylem. Ženskost potom podtrhnete například vysokými podpatky.

Skvěle vás ochrání v chladnějších jarních a podzimních dnech, ovšem při obléknutí dostatečného množství vnitřních vrstev oděvu se hodí i do zimního počasí. Originální vzhled pochází z dílen několika oblíbených výrobců, například Adidas, Everlast, Lee Cooper a dalších.

V nabídce nechybí ani pánské bomber bundy, případně široký sortiment bund a kabátů pro ženy, muže i děti.