O nás

 

S radostí Tě vítáme na STROPSE. A kdo jsme?

 

 

Především internetový obchod, který poskytuje kvalitní a značkové oblečení pro každého v České republice, na Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku a Rumunsku a brzy i v dalších zemích EU.

 

Skvělý tým mladých lidí, který ví, jaké jsou vaše potřeby. Profesionální a individuální přístup je pro nás velmi důležitý a proto nabízíme možnost obrátit se na zkušenou, vstřícnou zákaznickou podporu, která vždy neprodleně vyřeší vaše otázky a požadavky. Naší prioritou je vaše spokojenost.

 

Jsme založení na hodnotách jako je důvěryhodnost, protože důvěra zákazníka v naše služby nás zavazuje plnit jeho přání na nejvyšší úrovni kvality.

 

Za výborné výsledky děkujeme zejména svědomitému přístupu k práci celého kolektivu zaměstnanců, který se každý den odráží na dalších a dalších pozitivních reakcích zákazníků.

Každý den se snažíme být o něco lepší. Zákazníci i zaměstnanci mají možnost se podílet na inovacích a vylepšení našich služeb.

 

Právě otevřenost a inovace posouvají vaše a naše sny dopředu.

 

Našim společným cílem je vybudovat silnou a stabilní značku prodejce širokého sortimentu oblečení pro "všechny" za rozumnou cenu.

Vaše spokojenost, jako konečný produkt a odměna našeho každodenního úsilí nás žene dopředu.

 

 

STROPS